Полісся не переграло Інгулець: «вовки» недооцінили свого суперника

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
191
1 голос
Матч Полісся – Інгулець. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся приймало Інгулець у межах третього туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Зустріч завершилася внічию – 1:1.
  • Гра першого туру Полісся з Рухом була перенесена у пізніший термін, а в другому турі житомирська команда несподівано завдала поразки Шахтарю (1:0).
  • В перших стартових турах УПЛ Інгулець набрав одне очко - поразка від Зорі (1:2) та нічия з Колосом (0:0).

У першому таймі зустрічі команди обмінялися забитими голами. Спершу молодий захисник гостей Володимир Вілівальд підключився на виконання кутового і ударом головою відкрив рахунок. А у компенсовані хвилини тайму у контратаці Олександр Назаренко виграв боротьбу у Вілівальді та, обігравши голкіпера Олексія Паламарчука, закотив м’яч у пусті ворота суперника.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ПОЛІССЯ – ІНГУЛЕЦЬ

З перших хвилин другої половини матчу житомирська команда заволоділа територіальною та ігровою перевагою, чому допомогли виходи на заміну в перерві Богдана Михайліченко та Бориса Крушинського. І сам Крушинський тричі пробивав по воротах Інгульця - всі потягнув голкіпер. Після несподіваної перемоги над Шахтарем у попередньому турі гравці Полісся не змогли переграти Інгулець – 1:1.

У наступному турі чемпіонату України, 25 серпня, Полісся вдома прийме Оболонь, а Інгулець на виїзді зустрінеться з Кривбасом. До тієї гри, Інгулець зіграє у третьому попередньому етапі Кубка України: 21 серпня буде протистояти дебютанту Другої ліги Пробію (Городенка, Івано-Франківська область).