Олександрія перемогла Зорю: Безерра знову забив, підступний штрафний удар від Ковальця

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
151
1 голос
Гравці Олександрії святкують забитий гол. Фото: ФК Олександрія
Луганська Зоря зустрічалася з ФК Олександрія у межах третього туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася перемогою клубу з Кіровоградщини – 2:1.
  • Луганська команда у перших двох турах здобула дві перемоги: над Інгульцем (2:1) та Чорноморцем (1:0).
  • Олександрія до звітного матчу провела лише одну зустріч: завдала поразки ЛНЗ (2:0).

У першому таймі зустрічі олександрійська команда забила два голи. Спершу Безерра забив м’яч гарним ударом. А через дев’ять хвилин Кирило Ковалець хитро виконав штрафний удар, пробивши під стінкою гравців суперника.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ЗОРЯ – ОЛЕКСАНДРІЯ

Після перерви Джордан один гол відіграв вже на 51-й хвилині. Часу було чимало, але луганська команда не змогла уникнути поразки. Підопічні Руслана Ротаня святкували другу перемогу у своєму другому матчі нинішнього сезону УПЛ.

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

3 тур, 17 серпня

Зоря – Олександрія – 1:2 (0:2)

Голи: Джордан, 51 – Безерра, 23; Ковалець, 32

• У наступному турі чемпіонату України, 24 серпня, Олександрія прийме Шахтар, а наступного дня Зоря завітає у гості до львівського Руху.
  • До того, Зоря зіграє у третьому попередньому етапі Кубка України: 21 серпня зустрінеться з аматорською Олімпією.