Зоря здолала Інгулець: роботу у новому клубі Кобін розпочав з поразки

Віктор Слюсаренко
Переглядів 100
1 голос
Матч Зоря - Інгулець. Фото: УПЛ
Василь Кобін влітку розпочав свою роботу в Інгульці і першим матчем в Українській Прем’єр-лізі сезону-2024/25 років був із Зорею. Клуб з Кіровоградщини зазнав поразки з рахунком 1:2.
  • Луганська команда у літнє міжсезоння збори проводила у Словенії. Зоря зіграла сім контрольних матчів: дві перемоги, три нічиї та дві поразки.
  • Інгулець у літнє міжсезоння провів сім спарингів, в яких здобув дві перемоги, двічі зіграв внічию та зазнав трьох поразок.
  • У другому для себе клубі УПЛ в статусі головного тренера дебютував Василь Кобін (Інгулець), який раніше очолював Минай.

У першому таймі поєдинку команди обмінялися забитими голами. Спершу хорошим голом відзначився Башич. А на 29 хвилині Білоцерковець у падінні в один дотик переправив м’яч у дальній нижній кут воріт. У компенсовані хвилини протистояння Яцик забив переможний гол - 2:1.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ЗОРЯ - ІНГУЛЕЦЬ

У наступному турі чемпіонату України, 10 серпня, Зоря на виїзді зіграє з Чорноморцем, а Інгулець - з Колосом.