ЛНЗ вдома обіграв Лівий берег: допоміг штрафний зі своєї половини поля

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
102
2 голоси
Момент біля воріт ЛНЗ. Фото: Лівий берег
У неділю, 4 червня, ЛНЗ приймав Лівий берег у рамках першого туру чемпіонату України з футболу сезону 2024/25. Для киян цей матч був дебютним після потрапляння в еліту.

Гравці Лівого берега лише 30 липня здобули путівку в УПЛ, тож команда Віталія Первака розпочала перший матч із розвідки. Не сприяв високій активності команд і дощ, який супроводжував гравців з самого початку.

Як результат – 0:0 у першому таймі та лише два удари в отвір воріт. Обидва на рахунку господарів поля.

Другий тайм команди почали з рівного футболу. Однак, з часом саме гравці ЛНЗ ухвалили рішення, що потрібно іти та вигравати поєдинок. Починаючи з 60 хвилини черкащани створили кілька напівмоментів, але вони не завершились нічим серйозним. А хвилин за 15 до кінця зустріччі й гості включились у гру.

Гол прийшов уже тоді, коли ніхто не очікував. На 90+3 хвилині ЛНЗ заробив штрафний у центрі поля. Подача, м'яч падає у центр штрафного і в метушні шкіряного підхоплює Марк Ассінор, який розстрілює Механіва ЛНЗ вириває перемогу в компенсований час.