Оболонь та Колос не виявили сильнішого на старті УПЛ: дербі Київщини з чотирма забитими голами

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
69
1 голос
Бондаренко атакує ворота Оболоні. Фото: ФК Колос
У першому турі Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років між собою зустрілися два клуби з Київської області. Їх протистояння завершилося з рахунком 2:2.
  • У літнє міжсезоння Оболонь зіграла сім контрольних матчів: чотири перемоги та три поразки.
  • Колос у літнє міжсезоння провів дев’ять спарингів, в яких здобув шість перемог, двічі зіграв внічию та зазнав двох поразок.

У першому таймі матчу була непоступлива гра, в якій гострішими були гравці Колоса: голкіпер «пивоварів» Рибка двічі виручив свою команду. На 30-й хвилині матчу, здавалося, Колос вийшов вперед. Алефіренко отримав передачу від Бондаренка в зоні перед штрафним майданчиком, і одразу ж здалеку пробив у лівий кут. Але арбітри зафіксували положення поза грою у нападника ковалівської команди.

На старті другого тайму поєдинку Цуріков відкрив рахунок, поцілив у дальню дев'ятку воріт Оболоні. Через дев'ять хвилин Черненко після передачі Мединського зрівняв рахунок. А на 67 хвилині Слободян вивів вперед Оболонь. Наприкінці матчу Цуріков оформив дубль - 2:2.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ОБОЛОНЬ - КОЛОС

У наступному турі чемпіонату України, 10 серпня, Колос прийме Інгулець, а 11 серпня Оболонь вдома зустрінеться з Рухом.