Новини

Карпати розгромили бронзового призера минулого сезону: герой Кемкін, думки гравців Кривбасу про єврокубки

Віктор Слюсаренко
Переглядів 1580
1 голос
Кадр з матчу Карпати - Кривбас. Фото: ФК Кривбас
Криворізький Кривбас між матчами кваліфікації Ліги Європи зіграв з львівськими Карпатами у межах другого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років.
  • Львівська команда у міжсезоння зіграла сім контрольних матчів: дві перемоги, три нічиї та дві поразки.
  • У міжсезоння Кривбас провів сім спарингів, в яких здобув три перемоги, тричі зіграв внічию та одного разу програв.
  • У першому турі чемпіонату Кривбас вдома здолав Чорноморець (1:0), а Карпати на виїзді зіграли внічию з Вересом (0:0).

У першому таймі зустрічі Кривбас домінував на футбольному полі, але не зміг реалізувати свої моменти. Героєм став голкіпер Карпат Кемкін, який парирував пенальті у виконанні Луньова та здійснив два неймовірні сейви після ударів гостей. Не забиваєш ти - забивають тобі. І Карпати цим старим футбольним правилом скористалися сповна, забивши два голи до перерви гри. Спершу вдався гарний удар 19-річному Шаху, а через три хвилини подвоїв рахунок Полегенько, який замкнув передачу Клименка.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КАРПАТИ – КРИВБАС

Футболісти львівської команди змогли збільшити рахунок - на 81-й хвилині відзначився Чачуа. Матч завершився перемогою Карпат, які здобули першу звитягу після повернення до УПЛ. Гравці криворізької команди нині думками перебувають в єврокубках, матч-відповідь з чеською Вікторією в яких на них чекає попереду.

У наступному турі чемпіонату України, 17 серпня, Карпати приймуть Динамо, а наступного дня Кривбас завітає у гості до Вереса.