Новини

Битва суперників збірної України: Грузія зазнала другої поразки поспіль, поступившись Албанії у Лізі націй

Андрій Піскун
Переглядів 71
1 голос
Грузія проти Албанії. Фото: Х
Збірна Грузії вдома мінімально програла Албанії (0:1) в рамках четвертого туру Ліги націй і остаточно заплутала турнірне становище у нашій групі.

Після матч з Україною (0:1) збірна Грузії у Тбілісі приймала Албанію. Незважаючи на статистичну перевагу у володінні м’ячем і ударах по воротам, грузини програли. Долю матчу вирішив гол Асслані, забитий на початку другого тайму.

Зазначимо, що на 82-й хвилині у складі господарів вийшов вінгер Георгій Цітаїшвілі, права на якого належать київському Динамо, але на правах оренди він виступає за іспанську Гранаду. Представник Шахтаря Гочолейшвілі, який виступає за Копенгаген, весь матч провів у запасі.