Збірна України не змогла взяти реванш у Чехії: Гуцуляк отримав страшну травму, Довбик забив пенальті

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
66
Україна - Чехія. Фото: УАФ
Україна зіграла унічию з Чехією (1:1) в рамках четвертого туру Ліги націй у номінально домашньому матчі у Вроцлаві. Команди обмінялися голами.
  • У другому турі України на виїзді програла Чехії з рахунком 2:3.
  • У порівнянні з матчем проти Грузії Сергій Ребров зробив лише одну заміну. В опорній зоні замість Калюжного вийшов Степаненко.

Першу реальну нагоду забити мала Україна. Мудрик віддав класну передачу на Шапаренка, але Микола зарядив значно вище воріт. А от Чехія своїм моментом скористалася сповна.

Лукаш Черв прийняв вдало виконану поперечну передачу з кутового та пробив з межі штрафного майданчика. М'яч влетів у нижній лівий кут воріт, не залишивши Трубіну шансів.

👉ВІДЕО ГОЛУ ЧЕРВА👈

Під час епізоду Гуцуляк зіткнувся головами із Соучеком і його винесли за межі поля на ношах. Момент вигладав дуже моторошно. Ребров змушений був випустити на правий фланг Зубкова замість Олексія.

Уже в доданий до першого тайму час Вітік забив другий гол, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд.

На початку другого тайму Ладіслав Крейчі зіграв рукою в штрафному майданчику і арбітр після перегляду ВАР призначив пенальті, який впевнено реалізував Артем Довбик.

👉ВІДЕО ГОЛУ ДОВБИКА👈

Україна до кінця матчу грала більш активно, але вирвати перемогу не змогла.

Ліга націй. Група B1. 4-й тур

Україна – Чехія – 1:1

Голи: Черв, 18 – Довбик, 53 (пен.).

• В іншому матчі нашої групи Грузія вдома програла Албанії – 0:1.
  • У збірної України чотири очки і ми займаємо останнє місце у групі. Чехія з сімома балами лідирує у квартеті. Грузія і Албанія мають по три залікові пункти.