Зоря в Лізі конференцій: калейдоскоп дебютів і знаковий переможний гол

10.08.2022 10:35
Категории: Новини

Хто з футболістів луганської Зорі дебютував у єврокубках у першому матчі з Університатею?

Фото zarya-lugansk.com

У домашньому поєдинку третього раунду кваліфікації Ліги конференцій, який проходив у польському Любліні, Зоря здолала румунську Університатю (1:0). Гра ознаменувалася низкою дебютів для луганчан.

Свій перший матч у єврокубках провели Арсеній Батагов, Роман Вантух та Денис Нагнойний. Останній ще й сходу відзначився забитим голом. У свої 20 років і шість місяців Нагнойний став наймолодшим автором голу Зорі в єврокубках.

Олег Данченко, Денис Безбородько та Дмитро Мишньов уже виступали на континентальній арені, проте в Лізі конференцій зіграли вперше.

Поєдинок з Університатею виявився дебютним за Зорю для Батагова, Вантуха, Данченка, Мишньова та В’ячеслава Чурка. Останній одразу ж записав на свій рахунок гольову передачу. Також це був перший офіційний матч для чорно-білих під керівництвом нідерландського наставника Патріка ван Леувена.

Додамо, що вперше в кар’єрі потрапили до заявки на єврокубковий поєдинок Максим Хлань, Володимир Бражко, Микола Михайленко та Максим Сміян. Але на поле молоді хлопці не виходили.

Іноземний тренер Зорі оцінив свій дебют на чолі команди

Лента новостей