Зоря мінімально перемогла Університатю в Лізі конференцій

04.08.2022 22:26
Фото zarya-lugansk.com

Свій перший офіційний поєдинок цього року Зоря грала проти румунської Університаті у рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Перший тайм поєдинку, який проходив в польському Любліні, був за українською командою, яка не раз могла засмутити суперника. Зокрема, м'яч після пострілу Назарини пройшов в сантиметрах від штанги, а ось тонкий удар Булеци парирував голкіпер гостей.

У другому таймі луганці додали в русі. Двічі після ударів Нагнойного та Кабаєва румунів рятував кіпер. І все-таки на 56-й хвилині той же Нагнойний відкрив рахунок у матчі ударом головою після подачі з кутового від Чурка.

Надалі Зоря була ближчою до того, щоб збільшити свою гольову перевагу, ніж суперник зрівняти рахунок. 1:0.

Ліга конференцій. 3-й відбірний раунд. 1 матч.

Зоря (Україна) — Університатя (Румунія) — 1:0

Гол: Нагнойний (56).

Зоря: Мацапура, Данченко, Батагов, Імереков, Вантух, Назарина, Чурко (Мішньов, 78), Булеца, Крістіан, Кабаєв (Луньов, 73), Нагнойний (Безбородько, 81).

Університатя: Лазар, Кепецине, Папп, Сілва, Банку, Крецу (Скречу, 65), Матей, Рогуліч (Баярам, 46), Ханка (Рівалдіньо, 78), Іван, Коліч (Маркович, 78).

Попереджені: Нагнойний (50), Крістіан (59), Назарина (90+5) — Банку (6), Кепецине (55)

Нагадаємо, що поєдинок-відповідь відбудеться в Румунії, 11 серпня.