Іноземний тренер Зорі оцінив свій дебют на чолі команди

05.08.2022 11:02
Категории: Новини

Головний тренер луганської Зорі Патрік ван Леувен прокоментував перемогу своєї команди над румунською Університатею

Фото zarya-lugansk.com

Чорно-білі розпочали свій виступ у третьому відбірному раунді Ліги конференцій, перемігши Університатю в Любліні — 1:0. Після гри такий результат прокоментував наставник Зорі Патрік ван Леувен. Слова нідерландського коуча приводить клубна прес-служба.

— Моменти були, щоб забивати більше ніж один м’яч. Багато було потужних прострілів для їхньої реалізації і в першому таймі, і в другому. У нас зараз працює зовсім інший склад команди, навіть якщо порівняти з минулим сезоном. Я задоволений прагненнями та результатами, які зараз показує моя команда.

— У першому таймі було видно, що команда грала повільніше, ніж у другому. Чи була так поставлена задача, чи такий темп задала гра?

— Мета була поставлена контролювати гру всі 90 хвилин, як в обороні, так і в атаці. Команда довго не брала участь в офіційних матчах, тому такий результат нас більш ніж задовольняє. Я впродовж гри контактую з кожним футболістом і маю розуміння, кого замінити раніше, а хтось може й більше пограти. У нас були й помилки, без них нікуди, тож за тиждень ми підготуємо команду належним чином до матчу-відповіді.

— Яка зараз ситуація з Олександром Гладким? Він був задіяний на тренувальних зборах, але не потрапив у заявку.

— Олександр тренується разом з командою, але ми даємо йому більше часу для підготовки. Подивимося згодом, як буде складатися ситуація.

— Для вас Зоря — це нова команда. Чи легко та як швидко вам вдалося знайти спільну мову з футболістами?

— Якщо розмірковувати на тему мовного бар’єру, то його немає. Я зустрічався зі своїми теперішніми підлеглими й раніше, коли вони були набагато молодші, ніж є зараз. Вони вже знають, як я міркую по футбольній тематиці. По тактиці, ідеям, схемі в мене є різниця з колишнім тренером, але вони швидко звикли до нового. Вони намагаються кожного дня вкладати всі свої сили під час тренувань у власні та клубні звершення. Ми провели багато й тактичних, і практичних занять напередодні поєдинку. Навіть один забитий гол у ворота суперника та перемога — це вже позитивний результат, але ми знаємо, що можемо забивати більше.

— 23 серпня починається чемпіонат України. Де ваша команда буде базуватися, який буде ваш домашній стадіон?

— На ці питання я не можу конкретно відповісти, бо зараз ми думаємо про поєдинки на євроарені. Як далі — покаже час.

Андрій Тлумак: «Відчувалося, що Зоря ще не перебуває в належному ігровому тонусі»

Лента новостей