Збірна України дала бій Аргентині, але програла: підопічні Ротаня залишають Олімпіаду

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
108
1 голос
Матч Україна - Аргентина. Фото: УАФ
30 липня на Олімпійських ігор-2024 у Франції збірна України U-23 поступилася Аргентині у матчі третього туру групового етапу футбольного турніру. Поєдинок завершився з рахунком 0:2.
  • До звітного матчу українці у першому турі олімпійського турніру програли Іраку (1:2) та здолали Марокко (2:1).
  • Аргентина також спершу поступилася Марокко (1:2), а потім завдала поразки Іраку (3:1).

Стартовий склад збірної України. Фото: УАФ

У першій половині зустрічі тривалий час гравці збірної України думали про оборону власних воріт, намагаючись супернику зв’язати гравців. Але ось останні 10 хвилин першого тайму порадували атакувальним футболом. Спершу Фесюн припустився помилки і суперник мав вихід один на один на ворота - голкіпер українців виправився, вигравши дуель. А вже в наступній атаці Михайленко на дриблінгу увійшов у штрафний майданчик аргентинців і потужно пробив – в останню мить опонент зумів кинутися під удар і заблокувати.

Сікан веде боротьбу з опонентами. Фото: УАФ

На старті другого тайму зустрічі аргентинці вийшли вперед - Альмада забив гол. Українці намагалися зрівняти рахунок. Так, на 74-й хвилині Краснопір не реалізував свій момент. Повівши у рахунку, гравці збірної Аргентини віддали ініціативу, граючи від захисту. А у компенсовані хвилини Ечеверрі забив другий гол у ворота Фесюна, вміло зігравши на добиванні. Матч завершився поразкою української команди, яка залишає Олімпійські ігри 2024 року.