Захисник збірної України: «Розраховуємо на наших уболівальників у Польщі»

26.09.2022 16:02

Захисник національної збірної України Тарас Качараба поділився очікуваннями від вирішального поєдинку Ліги націй проти Шотландії

Фото УАФ

Після перемоги над Вірменією (5:0) синьо-жовті прибули до Кракова, де 27 вересня проведуть заключний матч свого квартету в Лізі націй проти Шотландії. Напередодні гри своїми думками поділився захисник збірної України Тарас Качараба.

«Переліт був нормальний, провели відновлювальне заняття ті, хто грав більше тайму з Вірменією. Поїдемо в готель, де кожен працюватиме над собою, буде заліковувати свої болячки. Готуємося до наступного поєдинку. Я почуваюся добре. Звичайно, є певна втома, але до гри встигнемо відновитися.

У матчі з Вірменією перший тайм був доволі нервовим, тому що тиснув результат. Але в другій половині ми забили другий-третій голи, тож долю гри вже було вирішено, ми тримали її під своїм контролем.

Тренери дивитимуться, хто свіжіший та підходить до поєдинку із Шотландією в більш оптимальних кондиціях. У нас є ще два дні, є час, щоб підготуватися. Усі готуються серйозно, сподіваються на хорошу гру й позитивний результат.

Розраховуємо й на наших уболівальників. Знаємо, що в Польщі перебуває дуже багато українців, тому очікуємо, що прийде якнайбільше глядачів, повний стадіон. Очікуємо на гарну підтримку з боку наших уболівальників, а ми зі свого боку постараємося показати найкращий футбол і результат», — приводить слова Качараби офіційний сайт УАФ.

Андрій Лунін: «Я думаю, що після 60-ї хвилини вірмени дещо підсіли і ми цим скористалися»

Лента новостей