Андрій Лунін: «Я думаю, що після 60-ї хвилини вірмени дещо підсіли і ми цим скористалися»

26.09.2022 11:02

Голкіпер мадридського Реалу і збірної України Андрій Лунін прокоментував поєдинок Ліги націй з Вірменією

Фото УАФ

Учора, 24 вересня в Єревані в матчі Ліги націй-2022/2023 збірна України розгромила команду Вірменії (5:0).

Голкіпер мадридського Реалу Андрій Лунін, який залишив свої ворота у недоторканості, поділився своїми думками щодо зустрічі.

«По-перше, добре, що ми досягли такого результату. Це було нам потрібно, щоб залишитися у боротьбі за перше місце. Ми знали, що вірмени вдома більш агресивні, ніж на виїзді. Були якісь помилки, Це завжди трапляється, але сьогодні для впевненості і спокою важливо, що ми зіграли на нуль, а попереду знайшли свої моменти і забили. Це налаштовує на позитив.

Хоча у мене трохи мало ігрової практики, однак тренувальний процес у клубі на найвищому рівні. І в збірній також, адже з тренером воротарів В'ячеславом Кернозенком ми давно знайомі. Я просто кайфую від роботи з ним, тому настрій чудовий. Для мене особисто також важливо було зіграти на нуль для впевненості, для ігрового ритму. Тож я радий, що певним чином допоміг команді.

По ходу матчу ти мало думаєш над тим, чи виграна вже зустріч, чи ні. Ти граєш, ти робиш свою справу,  у тебе все на автоматі. Я думаю, що після 60-ї хвилини вірмени дещо підсіли і ми цим скористалися. Після цього матчу дуже важливо відновитися на всі сто відсотків. Усі розуміють, що це буде за гра — важкий суперник. Але треба готуватися і налаштовуватися на перемогу», – сказав Андрій Лунін.

Нагадаємо, що поєдинок 6-го туру групового раунду Ліги націй між збірними України та Шотландії відбудеться 24 вересня в Кракові. Початок зустрічі – о 21.45 за київським часом.

Травмы Зинченко, Бущана и Шапаренко лишила сборную Украины десятков миллионов евро