Захисник Динамо: «Коли він зайшов до роздягальні, всі хлопці почали кричати «Браво, браво!»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
11188
0 голосів
Захисник Динамо: «Коли він зайшов до роздягальні, всі хлопці почали кричати «Браво, браво!»
дячук-динамо

Захисник київського Динамо Максим Дячук прокоментував перемогу над рівненським Вересом

У межах 29-го туру УПЛ біло-сині розгромили команду Юрія Вірта — 3:0. Після гри своїми думками поділився захисник Динамо Максим Дячук, слова якого приводить клубна прес-служба.

— Динамо здобуло третю поспіль перемогу з розгромним рахунком. Не шкода, що команда набрала хорошу ходу вже коли забагато втратила та відпустила конкурентів?

— Звичайно, шкода, що ми не виконали в цьому сезоні найвищих завдань, які перед нами поставили. І лише зараз почався такий період, коли ми набрали хорошу ходу. Тренери нам кажуть, що в цих матчах уже почалася підготовка до наступного сезону, в якому ми вже маємо продемонструвати все, на що спроможні.

— Команда налагодила взаємодію, зокрема, в центрі оборони? Ти провів в основі Динамо півсезону, вже відчуваєш повну взаємодію?

— Завжди, коли приходиш у нову команду, новий колектив, спершу трохи важко. Але із часом, постійно граючи, я набираю досвід та оберти і починаю краще розуміти й відчувати на полі своїх партнерів.

— Виступи на дорослому рівні ти розпочав в Олександрії, за яку провів першу половину сезону. У чому відмінність вимог до гри на твоїй позиції в Динамо в порівнянні з Олександрією?

— На матчі проти Динамо кожна команда виходить, як на останній бій. Майже кожен суперник закривається, будує свої численні захисні редути і грає від оборони. В Олександрії було трохи легше через те, що проти неї суперники грали у більш відкритий футбол.

— Верес також діяв від оборони. Що найважче в таких матчах при грі в захисті — зберігати концентрацію? Чи легше даються такі матчі, ніж коли в обороні багато роботи?

— Важко сказати, один матч не приходиться на інший. У кожній грі результат для нас дуже важливий, відчувається великий тиск, відповідальність перед уболівальниками. Тому в кожному матчі треба грати на максимальній концентрації.

— Другий тайм Динамо почало активно і швидко повело в рахунку. У чому треба було додати?

— Тренери в перерві нам вказали, де ми припускалися помилок, і на чому варто зробити акцент, аби покращити гру в певних аспектах. Ми виконали саме те, про що нам говорили тренери, і це принесло результат.

— Але події в матчі складалися так, що рахунок міг зрівнятися наприкінці гри. Відбитий Бущаном пенальті став одним із ключових факторів до перемоги?

— Звісно, і ми Жору привітали з відбитим пенальті після гри. Коли він зайшов до роздягальні, всі хлопці почали кричати «Браво, браво!» Я тільки можу йому аплодувати стоячи, адже він виправив нашу помилку в захисті.

— А чи привітали Дениса Гармаша з поверненням на бомбардирський шлях? У минулому сезоні він багато забивав.

— Денис уже стільки провів у команді, у нього такий досвід, що, можна сказати, що це справжній маестро на полі. У команді його іноді називають Куміньйо.

— Ти як захисник часто протистоїш йому на тренуваннях під час вправ і двохсторонок?

— Так. Він дуже досвідчений, це справді відчувається. Мені це дуже йде на користь, я би навіть сказав, що це справжній кайф тренуватися з Денисом.

Олександр Шовковський: «Я ніколи не розповім вам, про що ми говоримо»