Динамо засмутило Верес у матчі з драматичним фіналом

29.05.2023 17:34

У межах 29-го туру чемпіонату України київське Динамо здолало рівненський Верес

Фото fcdynamo.com

Біло-сині гарантували собі четверту сходинку в таблиці, тож особливої мотивації не мали. Чого не скажеш про Верес, який відчайдушно бореться за те, аби не потрапити в перехідні матчі. Що цікаво, номінально домашню гру Динамо проводило в Рівному, адже в першому колі команди зустрічалися в Києві.

У стартовій 45-хвилинці підопічні Юрія Вірта виглядали достойно, проте перед самою перервою Андрієвський зі штрафного поцілив у поперечину. По перерві в каркас влучив уже Рамірес, проте в наступній атаці з передачі Караваєва венесуелець таки відкрив рахунок.

Наприкінці поєдинку Верес мав нагоду вирвати нічию, однак Шестаков не реалізував пенальті за фол Сироти на Балані. Після порятунку від Бущана динамівці оформили ще два м’ячі — відзначилися Гармаш і Волошин.

Тож біло-сині без надзусиль обіграли вмотивованого суперника — 3:0. Схоже, що на Верес очікуватимуть матчі плей-оф за виживання.