Юнацька ліга УЄФА: Шахтар здобув класну перемогу на старті турніру

06.09.2022 18:24

Донецький Шахтар U-19 у поєдинку Юнацької ліги УЄФА у чудовому стилі переграв РБ Зальцбург U-19

Сьогодні у Лейпцигу на стадіоні Коттавег донецький Шахтар U-19 у поєдинку 1-го туру Юнацької ліги УЄФА зустрічався з РБ Лейпцигом U-19.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою кількістю ударів по воротах. Власне, у площину прийшовся лише один, який і призвів до взяття воріт господарів. Іван Лосенко віддав передачу на Андрія Булезу і той не схибив – 1:0.

Після перерви очікувано більше атакував Лейпциг і голкіперу донеччан Денису Твардовському неодноразово доводилося вступати у гру. Однак оборона гостей витримала, а на 78-й хвилині Кирило Сігеєв спрямував другий м'яч у ворота німецької команди.

У підсумку 2:0 – перемога Шахтаря.

Юнацька ліга УЄФА. Група F. 1 тур

РБ Лейпциг U-19 – Шахтар U-19 – 0:2 (0:1)

Голи: Булеза (16), Сігеєв (78).

РБ Лейпциг U-19: Шлік, Заруба, Келер, Атом (Байиндир, 83), Фойгт (Вебер, 63), Ленц, Ба, Йоханс (Зайковський, 46), Ширак, Кауфманн (Вінтер, 64), Кель (Майєр, 83).

Шахтар U-19: Твардовський, Фаріна, Булеза, Савченко, Чуйко (Глущенко, 82), Роспутько, Сігеєв, Лосенко, Пушкарьов (Цуканов, 90+3), Ющенко (Дрозд, 69), Погорілий (Янович, 83).

Попередження: Кауфманн (31), Ширак (38), Зайковський (82), Келер (84) – Погорілий (77), Булеза (89).

Другий матч у нашій групі F між Селтіком U-19 та Реалом U-19 у Глазго завершиться дещо пізніше.