Юнацька ліга УЄФА. Шахтар переміг Антверпен і має тонесенький шанс на вихід із групи

28.11.2023 15:31

Донецький Шахтар U-19 переміг Антверпен і відродив примарну надію на вихід із групи

Шахтар U-19 у матчі 5-го туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА переграв однолітків з Антверпена з рахунком 3:1.

Донеччани вже на 7-й хвилині відкрили рахунок у поєдинку, коли після передачі Миколи Огаркова відзначився Олександр Ющенко. На 60-й хвилині Жерард Вандеплас відновив рівновагу, але вже за 9-ть хвилин Соф'ян Ельмазхад відправив м'яч у сітку власних воріт.

Крапку у матчі поставив Даниїл Савін, який забив третій м'яч «гірників» на 83-й хвилині.

Наступний матч Юнацької ліги УЄФА підопічні Олексія Бєліка проведуть 13 грудня на виїзді проти Порту. Для виходу з групи донеччанам потрібно, щоб португальці сьогодні поступилися Барселоні, а потім перемогти їх з різницею у чотири м'ячі.