Циганков знову зробив це, а в Довбика виникли прикрі проблеми: що діється з українцями в Жироні (відео)

28.11.2023 08:03

В останньому матчі 14-го туру іспанської Ла Ліги Жирона футболістів збірної України Віктора Циганкова та Артема Довбика на своєму полі приймала Атлетик.

І саме наш півзахисник на 55-й хвилині відкрив рахунок, вдало замкнувши дальню штангу після прострілу партнера з флангу. Втім, вже через 12 хвилин гості відігралися, встановивши остаточний рахунок поєдинку — 1:1.

Декілька важливих моментів.

Циганков, що відіграв до 85-ї хвилини, забив свій третій м’яч за Жирону в сезоні.

Довбик, за словами тренера Мічела, пропускав гру через ушкодження литкового м’яза. Більше того, український нападник через цю неприємність ризикує пропустити і наступний матч чемпіонату проти Валенсії (2 грудня).

Жирона, маючи в активі 35 очок, йде другою у турнірній таблиці Ла Ліги. Попереду лише Реал Андрія Луніна, який з такою є кількістю пунктів передує за рахунок додаткових показників.