Євро-2024. Преса Ісландії жорстко відреагувала на перемогу збірної України: що відбувається

28.03.2024 11:02

Ісландська преса розчарована поразкою своїх улюбленців у фіналі плей-оф Євро-2024 від України

Фото УАФ

Збірна України у фінальному матчі плей-оф Євро-2024 у Вроцлаві переграла Ісландію (2:1) і вийшла у фінальну частину турніру. ЗМІ Ісландії, звісно, розчаровані таким результатом протистояння.

Visir

«Невдача: Україна – Ісландія – 2:1. Мрія про Євро мертва», – драматизує Visir.

«Вчора у польському Вроцлаві мрія Ісландії потрапити на чемпіонат Європи в Німеччині була розбита. Ісландія поступилася Україні з рахунком 1:2, тому саме Україна буде серед учасників Євро-2024.

У Вроцлаві було набагато напруженіше, ніж у матчі проти Ізраїлю в Будапешті. На трибунах було чимало українських уболівальників, але ісландську збірну добре підбадьорювали кілька сотень ісландців, які перед грою підспівували Гімн.

Ісландія завдала першого справжнього удару в нічній битві. Альберт Гудмундссон зробив кілька кроків з м'ячем і наніс ефектний удар, лівою ногою в нижній кут. Андрій Лунін не мав шансів.

Після голу Мудрика ісландці зробили все можливе, щоб зрівняти рахунок. З лави запасних вийшли Мікаель Еллертссон і Мікаель Андерсон, але українці були кмітливі і використовували будь-яку можливість, щоб затягнути гру. Сумний результат у Вроцлаві, особливо з огляду на те, що Ісландія вийшла вперед. Мрія про вихід на чемпіонат Європи закінчилася», – підсумовує газета.

Fotbolti.net

«Сумна поразка в Польщі: Ісландія не вийшла на Євро-2024», – констатує Fotbolti.net.

«Ісландія не поїде на чемпіонат Європи в Німеччину. Це стало зрозуміло після поразки збірної від України з рахунком 1:2 вчора у польському Вроцлаві.

Майже за шість хвилин до кінця основного часу Ісландія отримала від України мокрою ганчіркою по обличчю. Українці влаштували облогу нашого штрафного майданчика і Михайло Мудрик отримав м'яч і забив його правою у лівий кут. Сумно. Неймовірно прикра поразка від України, і тепер ясно, що Ісландія не братиме участі в європейському турнірі цього літа.

Проте це була героїчна боротьба. Більшу частину матчу наша команда грала добре і зуміла витримати тиск українців. Створено гідний фундамент і є всі підстави дивитися в майбутнє з оптимізмом», – вважає інтернет-портал.

MBL

«Мудрик вижбурив Ісландію з Євро-2024», – емоційно зазначає MBL.

«Ісландії доведеться змиритися з невиходом у фінал чемпіонату Європи після поразки від України у фіналі плей-оф у польському Вроцлаві – 1:2. Альберт Гудмундссон вивів нашу команду вперед на 30-й хвилині вражаючим голом, і так було до перерви. На 54-й хвилині Віктор Циганков зрівняв рахунок, а на 84-й хвилині переможний м'яч забив гравець Челсі Михайло Мудрик.

Збірна Ісландії не змогла створити шанс зрівняти рахунок на останніх хвилинах і українці повернулися додому з чесною перемогою у двоматчевому протистоянні. Але незважаючи на значну інтенсивність атак України в другому таймі, Ісландія мала свої шанси відігратися і не здавалася до фінального свистка», – віддає належне своїм улюбленцям MBL.

Одноосібний лідер! Збірна України U-21 дала жару у матчі відбору чемпіонату Європи