Євро-2024. Трилер у Вроцлаві: збірна України зробила неймовірне у фіналі з Ісландією

26.03.2024 23:45
Фото УАФ

Матч у Вроцлаві між збірними України та Ісландії мав дати відповідь на запитання, яка з цих команд найближчого літа вирушить на чемпіонат Європи.

Головний тренер синьо-жовтих Сергій Ребров зробив три заміни у стартовому складі порівняно з поєдинком проти Боснії та Герцеговини. Головна ж новина — це був вихід на поле півзахисника Жирони Віктора Циганкова.

З перших хвилин підопічні Сергія Реброва заволоділи ініціативою, але зробити щось конструктивне біля воріт суперника не виходило. У свою чергу, ісландці вже на 14-й хвилині створили небезпечний момент, коли пробивав Торстейнссон, але Лунін потягнув цей удар. Втім, наш воротар нічого не зміг зробити на 30-й хвилині, коли Альберт Гудмундссон, не зустрічаючи опору від українців, точно пробив у кут із середньої дистанції. 0:1. Після цього наша збірна збільшила темп, навіть забила гол на 39-й хвилині, проте після перегляду VAR було зафіксовано офсайд. Залишалася надія на другий тайм.

І збірна України помчала вперед, створюючи моменти, але знову ж таки до акцентованого удару справа не доходила, поки все в свої руки не взяв Циганков. На 54-й хвилині після діагональної передачі від Судакова Циганков розібрався із захисником, змістився в центр та класно пробив у кут воріт. 1:1. Це не зупинило номінальних господарів, які продовжували шукати шляхи до воріт Вальдімарссона. І нам таки вдалося забити другий гол. І знову асистентом став Судаков, а автором переможного голу — Михайло Мудрик. 2:1. Ішла 84-та хвилина поєдинку.

Час, що залишився, пройшов у нервовій боротьбі, але перемогу збірної України відстояти вдалося, що дозволило синьо-жовтим вийти у фінальну частину Євро-2024.