Одноосібний лідер! Збірна України U-21 дала жару у матчі відбору чемпіонату Європи

26.03.2024 15:52

Молодіжна збірна України U-21 здобула переконливу перемогу у матчі відбору Євро-2025

Фото УАФ

Сьогодні підопічні Унаї Мельгоси у виїзному матчі відбору Євро-2025 (U-21) на Азерсун Арені в Баку зустрічалися з командою Азербайджану. Після п'яти перемог у п'яти матчах «синьо-жовті» очолювали турнірну таблицю групи F і вирішили не скидати обертів.

Поєдинок пройшов за великої переваги нашої команди, яка тричі змусила капітулювати голкіпера суперників. На 25-й хвилині Олександр Яцик відкрив рахунок у зустрічі, а на 40-й Олег Очеретько подвоїв його.

Після перерви на 56-й хвилині Валентин Рубчинський постави крапку у матчі. 3:0 – перемога збірної України U-21, яка набрала 18 очок і продовжує посідати чільне місце у нашій групі.