Ворскла переграла Оболонь: друга звитяга полтавців, суперечливий незарахований гол «пивоварів»

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
151
Іван Нестеренко у боротьбі з Василем Курком. Фото: ФК Ворскла
Ворскла приймала київську Оболонь у межах третього туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Перемогу здобула команда з Полтави, забивши два голи.
  • У першому турі чемпіонату Ворскла була розгромлена Шахтарем (0:5), а в другому - впевнено переграла Лівий берег (3:0).
  • В перших стартових турах УПЛ Оболонь набрала одне очко - нічия з Колосом (2:2) та домашня поразка від Руху (0:4).

У першому таймі зустрічі господарі змогли вийти вперед: голкіпер Оболоні Назар Федорівський парирував удар Олександра Скляра, але першим на добиванні був Іван Нестеренко, який переправив м’яч у сітку воріт.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ВОРСКЛА – ОБОЛОНЬ

У другому таймі Сергій Суханов забив гол у ворота Павла Ісенка, але арбітр Сергій Задиран скасував взяття воріт через гру рукою у гравця київської команди. Рішення судді було суперечливим. А через пару хвилин полтавська команда подвоїла рахунок: забитим м'ячем відзначився малійський легіонер Ібрагім Кане.

У наступному турі чемпіонату України, 25 серпня, Оболонь на виїзді зустрінеться з Поліссям. Матч Ворскли з Динамо перенесено на пізніший термін через участь киян у кваліфікації Ліги чемпіонів.

До того, Оболонь зіграє у третьому попередньому етапі Кубка України: 21 серпня «пивовари» протистоятимуть Колосу.

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

3 тур, 16 серпня

Ворскла – Оболонь – 2:0 (1:0)

Голи: Нестеренко, 24; Кане, 69

• Раніше, у третьому турі УПЛ відбувся вже один матч: Чорноморець вдома здолав Колос (1:0).