Чорноморець вдома переміг Колос: підопічні Бабича здобули першу звитягу

62
1 голос
Через пару секунд Хобленко відкриє рахунок у грі. Фото: ФК Чорноморець
Одеський Чорноморець, який влітку переживає масштабну перебудову, вдома приймав ковалівський Колос у межах третього туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років.
  • У першому турі чемпіонату Чорноморець на виїзді програв Кривбасу (0:1), а в другому - поступився Зорі (0:1).
  • В перших стартових турах УПЛ ковалівський Колос зіграв внічию з Оболонню (2:2) та Інгульцем (0:0).

У першому таймі зустрічі одеська команда змогла вийти вперед. Попов виконав передачу у лінію атаки та досвідчений Хобленко у штрафному майданчику майстерно розібрався із захисником і воротарем Колоса.

ВІДЕО ГОЛУ В МАТЧІ ЧОРНОМОРЕЦЬ – КОЛОС

Після перерви гості намагалися уникнути поразки, намагаючись зрівняти рахунок, але багато моментів вони не створили. Одеській команді вдавалося збивати темп атак суперника та завершити гру перемогою – 1:0.

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

3 тур, 16 серпня

Чорноморець – Колос – 1:0 (1:0)

Гол: Хобленко, 35

• У наступному турі чемпіонату України, 26 серпня, Чорноморець на виїзді зіграє з Лівим берегом, а Колос того дня прийме Верес.
  • До того Чорноморець та Колос зіграють у третьому попередньому етапі Кубка України: 21 серпня Колос прийме Оболонь, а Чорноморець завітає в гості до Карпат.