Визначилися всі учасники УПЛ: Верес впевнено переграв Епіцентр

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
974
2 голоси
Матч Верес — Епіцентр
Протистояння команд із Західної України подарувало напружену гру у першому матчі, а от поєдинок-відповідь у Рівному був за значної переваги Вереса.

У другому перехідному матчі за місце в УПЛ на наступний сезон Верес святкував впевнену домашню перемогу над Епіцентром.

Вирішальними стали останні хвилини першого тайму зустрічі, коли гравці рівненської команди довели рахунок до 3:0. Після перерви вони на класі довели матч до перемоги. Гостям вдалося лише забити один гол. Героєм поєдинку став Микола Гайдучик, який оформив дубль.

За сумою двох матчів рахунок 4:2 на користь Вереса. Тож Верес залишився в Українській Прем'єр-лізі на наступний сезон.

Раніше, Лівий Берег та Оболонь зіграли внічию (1:1) і пивовари залишилися в УПЛ. Отже, відомі всі 16 учасників УПЛ наступного сезону. У порівнянні з минулим сезоном лише дві зміни — Металіст 1925 та Минай замінили Інгулець та Карпати.

Верес — Епіцентр 3:1 (3:0)

Голи: Гайдучик, 7, 45+5; Шарай В., 45+2 — Стень, 89.

Перший матч —  1:1.

Верес: Когут, Шевченко, Вовченко, Кучеренко, Балан (Шестаков, 84), Кучеров, Банада, Шарай (Шастал, 68), Сікейра (Годя, 46), Дахновський (Морозко, 68), Гайдучик (Мрвальєвіч, 77)

Епіцентр: Чернобай, Климець, Григоращук, Мороз, В. Кристін (Жмуйда, 68), Ліповуз (Глущук, 73), Миронюк (Алібеков, 54), Стень, Беженар (к), Бендера (С. Кристін, 46), Кравчук

Попередження: Яго, 23 — Ліповуз, 67; Алібеков, 80.