Клуб УПЛ зберіг прописку: Оболонь у меншості врятувалася від поразки у грі з Лівим берегом

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
499
2 голоси
Матч Лівий берег — Оболонь
Двоматчеве протистояння команд з Києва подарувало напружену гру та інтригу до останніх хвилин у боротьби за місце в українській еліті на сезон 2024/25.

У другому перехідному матчі за місце в УПЛ на наступний сезон Лівий берег на рідному стадіоні зіграв внічию з Оболонню.

Основні події на полі були після перерви, коли спершу пивовари залишилися у меншості: Олександр Осман отримав друге попередження. А досить швидко підопічні Віталія Первака скористалися перевагою в одного гравці — Сідней відкрив рахунок. А на 65 хвилині Краснопір зрівняв рахунок — 1:1. Цей рахунок зберігся до завершення матчу. Оболонь зберегла місце в УПЛ, адже у першому матчі здолала Лівий берег (1:0).

Лівий Берег — Оболонь 1:1

Голи: Сідней 54 — Краснопір 65

Перший матч — 0:1

Лівий берег: Механів, Астахов, Слотюк, Самар, Сідней, Соколов, Співаков (Якимів 84), Дедух, Мисик (Когут 58), Литовченко (Войцеховський 68), Петренко.

Оболонь: Рибка, Чернов (Запорожець 71), Карась, Дубко, Осман, Черненко, Мороз, Мединський, Груша (Нагієв 64), Суханов, Тарануха (Краснопір 55).

Попередження: Осман 35, 51, Самар 81, Запорожець 88, Рибка 90+5.

Вилучення: Осман 51.

• Оболонь з 26 балами посіла на 14 місце в УПЛ.
  • в останньому матчі УПЛ Оболонь вдома програла Олександрії (0:3);
  • Лівий берег у Першій лізі фінішував на третій сходинці у турнірній таблиці;
  • в останньому своєму матчі в Першій лізі Лівий берег завдав поразки Епіцентру (2:1).