Віктор Скрипник порівняв матчі нинішнього чемпіонату з хокейними та розповів про розмову з Юрієм Вернидубом

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
381
скрипник

Головний тренер Ворскли Віктор Скрипник прокоментував матч 12-го туру УПЛ проти Кривбасу (0:1). Про це повідомляє пресслужба полтавського клубу.

«Сумбурні дії обох команд. Складно грати, коли дві червоні, два пенальті. Також у нашого суперника було вилучення. Суддівство я принципово не коментую, це їх рішення. І я бажаю собі колись дочекатися, щоб суддя також сидів і пояснював свої рішення, — заявив Скрипник. — Я хочу теж послухати їх із задоволенням.

Про що говорив перед матчем з Юрієм Вернидубом? Ми знайомі дуже довго. Говорили про ситуацію в країні, що у нас відбувається, звичайно, і про футбол. Але, коли граємо, ми — принципові суперники.

Повітряна тривога? Це вже не вперше, коли перериваються матчі. Не тільки у нас бувають паузи, багато команд так грають. Звичайно, це позначається на футболістах. Ти граєш як у хокеї: вийшов — перерва, знову зіграв — перерва. Це залишає свій відбиток, але це не та причина, через яку ми програли».