Кривбас з Ворсклою зарубилися не на жарт: три вилучення, два пенальті і один гол

09.11.2022 19:46

У матчі 12-го туру УПЛ Кривбас мінімально обіграв Ворсклу. Але все смнулося не без пригод…

Фото УПЛ

Не встигли команди увійти в гру, як вже на 3-й хвилини повітряна тривога перервала матч на цілих півтори години. А тільки-но зустріч відновилася, як Кривбас заробив 11-метровий. Виконати пенальті взявся Хомченовський, але переграти Різника не зміг. Впорався голкіпер полтавської команди і з добиванням.

Кривбас прагнув домінувати, однак на 29-й звилині залишився у меншості після вилучення Понєдєльніка. Втім, перехопити ініціативу Ворскла не змогла, а під завісу склади команд зрівнялися — Сефері за симуляцію отримав повторне попередження.

Після відпочинку гра відновилася попередженням Бацули та гарним ударом Капіча зі штрафного, який приніс кутовий. Його ж розіграш дозволив Кривбасу здобути право на другий у матчі 11-метровий — Яворський зіграв рукою у штрафному майданчику. До м'яча цього разу підійшов Капіч — 1:0. Пристрасті закипіли після голу, і невдовзі здали нерви у Марлісона - Ворскла залишилася вдев'ятьох.

Але полтавська команда, залишившись одразу без двох гравців, наприкінці зустрічі була помітно активнішою. І була близькою до того, аби зрівняти рахунок. Однак фортуна була на боці криворіжців.

УПЛ. 12-й тур

Кривбас — Ворскла — 1:0 (0:0)

Гол: Капіч (50, з пенальті). На 7-й хвилині Хомченовський не реалізував пенальті (воротар).

Кривбас: Сарнавський, Понєдєльнік, Ловріч, Вернидуб (Стецьков, 26), Дібанго, Капіч, Хомченовський, Банада, Микитишин (Задерака, 63), Дебелко (Устименко, 71), Волошин (Татарков, 71).

Ворскла: Різник, Зайков, Пердута, Скляр (А.Кравчук, 85), Олійник (Степанюк, 58), Яворський (Феліпе, 58), Сефері, Кравець, Бацула (Толі, 77), Марлісон, Юрченко (Челядін, 77).

Попереджені: Ловріч (52), Стецьков (54), Устименко (90+1) — Сефері (18), Кравець (32), Бацула (48), Яворський (49), Феліпе (90+1).

Вилучені: Понєдєльнік (29) — Сефері (38), Марлісон (53).