Вихід Віталія Миколенка став рятівним для Евертона в матчі проти Тоттенхема

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
753
Виталий Миколенко 4

Український захисник Віталій Миколенко допоміг Евертону врятувати матч чемпіонату Англії

Евертон Віталія Миколенка в домашньому поєдинку 29-го туру чемпіонату Англії приймав Тоттенхем. Українець розпочав зустріч на лаві запасних і вийшов лише на 78-й хвилині.

Два епізоди мало не коштували господарям поразки. Спочатку на 58-й хвилині півзахисник господарів Абдулайє Дукуре отримав червону картку за неспортивну поведінку. А через 10 хвилин Майкл Кін порушив правила у власному штрафному майданчику і суддя вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Харрі Кейн.

Однак, вихід Миколенка допоміг «ірискам» врятувати матч, як і вилучення Моури наприкінці поєдинку. Сам українець результативнми діями не відзначився, але Майкл Кін на 90-й хвилині таки забив – 1:1. Евертон набрав 27 очок і піднявся на 17-те місце у турнірній таблиці, залишивши зону вильоту.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 29 тур

Евертон – Тоттенхем – 1:1 (0:0)

Гол: Кін (90+1) – Кейн (68, з пенальті).

На 58-й хвилині вилучений Дукуре (Евертон) – пряма червона картка.

На 89-й хвилині вилучений Моура (Тоттенхем) – пряма червона картка.

Руслан Ротань виокремив головні причини першої своєї перемоги на чолі Олександрії