Відомі фіналісти Євро-2024: Англія і Нідерланди у матчі з голом у компенсований час визначили суперника Іспанії

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
249
8 голосів
Сімонс забиває гол у ворота Англії. Фото: УЄФА
На чемпіонаті Європи-2024 з футболу визначився другий фіналіст турніру. Збірна Англії святкувала перемогу над Нідерландами та вдруге поспіль зіграє у фіналі турніру.
  • Нідерланди посіли третє місце у групі D, набравши чотири очки. У матчі 1/8 фіналу розгромили Румунію (3:0), в 1/4 здобули перемогу над Туреччиною (2:1).
  • Англія посіла перше місце у групі С, набравши п’ять очок. У 1/8 переграла Словаччину (2:1), в чвертьфіналі обіграли Швейцарію в серії пенальті (0:0, по пен. 5:3).

Емоції у протистоянні почались ще до матчу. За декілька годин до поєдинку нідерландські фанати напали на англійських у Дортмунді.

Підопічні Кумана активно почали поєдинок і вже на сьомій хвилині матчу голандцям вдалось відзначитись забитим м’ячем. Хаві Сімонс забив видовищний гол поза меж штрафного майданчику у лівий верхній кут воріт.

Але перевага помаранчевих не тривала довго – на 17-ій хвилині матчу головний суддя Фелікс Цваєр після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Нідерландів за фол Дюмфріса на Гаррі Кейні. Нападник «трьох левів» спрямував м’яч у нижній кут воріт та переграв воротаря.

Через п’ять хвилин англійці мали можливість вийти уперед в поєдинку – Філ Фоден завдав удар повз голкіпера, але м’яч з лінії воріт вибив все той же Дюмфріс.

До перерви команди встигли обмінятись ще по удару в каркас воріт, але пішли у роздягальню за рівного рахунку.

Наприкінці другого тайму англійці вийшли уперед. На першій хвилині компенсованого часу відзначився забитим голом Оллі Уоткінс. Часу відігратися у Нідерландів вже не було.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ НІДЕРЛАНДИ — АНГЛІЯ👈

Англія у фіналі Євро-2024 зустрінеться зі збірною Іспанії. Фінальний матч відбудеться 14 липня у Берліні.

Нагадаємо, що вчора, 10 липня, Іспанія перемогла збірну Францію із рахунком 2:1.