Іспанія і Франція визначили першого фіналіста Євро-2024: Ямаль забив фантастичний гол і побив рекорд Пеле

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
284
7 голосів
Ямаль забиває гол у ворота Франції. Фото: УЄФА
На чемпіонаті Європи-2024 з футболу визначився перший фіналіст турніру. Збірна Іспанії святкувала вольову перемогу над Францією та вперше з 2012 року зіграє у фіналі турніру.
  • Іспанія посіла перше місце у групі В, вигравши всі три матчі (дев'ять очок). У матчі 1/8 фіналу переграла Грузію (4:1), в 1/4 здобула перемогу над Німеччиною в додатковий час (2:1).
  • Франція з п'ятьма балами посіла друге місце у групі D, пропустивши вперед Австрію. У 1/8 французи здолали Бельгію (1:0), в чвертьфіналі обіграли в серії пенальті Португалію (0:0, по пен. 5:3).

На самому початку першого тайму поєдинку Коло Муані замкнув подачу Мбаппе на дальню стійку воріт. Проте перевага французів у рахунку тривала не довго – вже за 12 хвилин після першого голу іспанцям вдалось зрівняти рахунок.

Неймовірним голом з поза меж штрафного майданчика відзначився Ламін Ямаль, який вийшов у стартовому складі збірної Іспанії на матч проти Франції у віці 16 років і 362 днів. Він побив рекорд легенди бразильського футболу Пеле, який у 17 років і 244 днів зіграв проти Франції в півфіналі ЧС-1958.

Майже одразу іспанці подвоїли перевагу – Ольмо завдав удар, з яким Меньян не мав шансів впоратись через рикошет.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ІСПАНІЯ — ФРАНЦІЯ👈

У другому таймі забитих голів не було. Іспанцям вдалось втримати переможний рахунок, незважаючи на усі спроби відігратися від підопічних Дідьє Дешама.

Іспанія у півфіналі Євро-2024 зустрінеться з переможцем пари Англія - Нідерланди. Фінальний матч відбудеться 14 липня у Берліні.