В'ячеслав Грозний: «Луческу часто знаходить ходи, щоб отримати потрібний результат»

Фото fcdynamo.com

Вихід Динамо до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів не перестають обговорювати. Зокрема свій коментар протистояння динамівців проти Фенербахче для КОМАНДИ1 дав заслужений тренер України В'ячеслав ГРОЗНИЙ.

— Відразу після першого матчу в одному з інтерв'ю я проаналізував гру обох команд, тому я був упевнений, що Динамо вийде в наступний раунд змагань, — сказав Грозний. — Моя впевненість ґрунтувалася на тому, що українська команда зіграніша. А Мірча Луческу дуже добре знає Жорже Жезуса. Румунський наставник часто знаходить ходи, щоб отримати потрібний результат.

У Фенербахче, при всій до них повазі, поки немає гри, тренеру потрібен час, але це їхні проблеми.

Багато динамівців проявили себе в Стамбулі з найкращого боку. Я добре знаю потенціал Віталія Буяльського, Владислава Дубінчака, з якими свого часу попрацював. Той же Ілля Забарний, гадаю, більше року в Динамо не пограє, його купить європейський гранд. Цей захисник швидкий, врівноважений, технічний, добре грає на другому поверсі. Він мало порушує правила. Я б на місці Хосепа Гвардіоли забрав його в Манчестер Сіті. Чому? Та тому, що у них тільки Рубен Діаш високого рівня центральний захисник (посміхається).

— У наступному раунді змагань на Динамо чекає австрійський Штурм…

— Легко, без сумніву, не буде, але кияни досвідченіші за свого конкурента. При цьому підопічні Мірчі Луческу вміють терпіти, руйнувати гру будь-якого супротивника. Більше того, я вважаю, що навіть у такий нелегкий час для країни та футболу зокрема, Україна в груповому раунді Ліги чемпіонів знову буде представлена ​​двома командами.

— Від вас виходить суцільний оптимізм?

— Куди ж без цього. Нагадаю, про те, що Динамо пройде Фенербахче, я говорив до гри. Кажу і зараз, що ми подолаємо австрійський бар'єр (усміхається).

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Динамо на виїзді в додатковий час обіграло Фенербахче і вийшло до наступного раунду ЛЧ

Лента новостей