Український півзахисник забив Спартаку в Лізі конференцій

11.08.2022 21:24

Гол українського півзахисника Владислава Кочергіна приніс польському Ракуву перемогу над словацьким Спартаком

Ракув Владислава Кочергіна сьогодні на домашній арені у матчі-відповіді 3-го відбірного раунду Ліги конференцій приймав Спартак із Трнави. Наш півзахисник вийшов на поле у стартовому складі господарів і відіграв 82 хвилини.

Після перемоги з рахунком 2:0 у першій зустрічі в Словаччині польська команда й у другій святкувала перемогу. Причому єдиний м'яч у матчі на 68-й хвилині забив саме Владислав Кочергін.

Для українця це був вже третій гол у нинішньому розіграші Ліги конференцій. Його ж Ракув вийшов у плей-офф турніру.

Ліга конференцій. 3 відбірний раунд. Матч-відповідь.

Ракув (Польща) – Спартак Тр (Словаччина) – 1:0 (0:0). Перший матч – 2:0

Гол: Кочергін (68).

Зазначимо, що у плей-офф Ліги конференцій на Ракув чекатиме переможець пари Славія (Чехія) – Панатінаїкос (Греція).