Легендарний Жозе Моурінью звернувся до українського народу після гри з Шахтарем

10.08.2022 18:03
Категории: Новини

Головний тренер італійської Роми Жозе Моурінью підтримав український народ після благодійного поєдинку з донецьким Шахтарем

Нещодавно в Римі на Стадіо Олімпіко донецький Шахтар провів товариський матч проти місцевої Роми. Після гри іменитий наставник італійської команди Жозе Моурінью прокоментував обидві сторони цієї гри.

«З футбольної точки зору для нас важливо протистояти гарній команді, яка любить грати у футбол, будувати гру від задньої лінії, адже це створює складнощі, що добре для нас перед стартом сезону. Інша точка зору — людська. Я вважаю, всі на стадіоні солідарні в питанні підтримки України та її народу в такий складний період. Тому, на мою думку, люди прийшли з двох причин: подивитися футбол і висловити підтримку.

Я проводив матчі в Україні кілька разів, але жодного разу в Донецьку та жодного з Шахтерем, що неймовірно, адже я брав участь у багатьох поєдинках європейського футболу. Було добре провести таку гру, навіть за такої ситуації, навіть після втрати важливих легіонерів, досвідчених виконавців. Грати проти цієї молодої команди, яка демонструє гарний футбол, добре для нас. І благодійність, якщо вам так зручніше.

Мені більше подобається називати це людською стороною футболу. Футбол — сильна гра. Футбол може показати людські емоції. Звісно, всі, хто був присутній на цьому стадіоні, глибоко відчувають проблеми українського народу.

Я не знаю, що сказати… Вважаю, що українці демонструють, наскільки є згуртованими, сміливими та дружними. І тут немає що додати.

Звісно, ми всі знаємо, чого хочемо — того ж, чого й усі. Хочемо щастя, миру. Ми бачили багато українських дітей, їхні красиві обличчя, усмішки. Вони продовжують усміхатися. Сподіваємося, вони усміхатимуться ще частіше», — сказав Моурінью в коментарі для YouTube-каналу Шахтаря.

Старт нового сезону в чемпіонаті Франції отримав український слід (відео)

Лента новостей