Українцю Трубіну незрозуміло чому прилетіло за гру проти Марселя: логіку впіймати важко (відео)

12.04.2024 12:04

Популярне португальське видання A Bola оцінило дії українського воротаря Бенфіки Анатолія Трубіна у першому домашньому чвертьфінальному матчі Ліги Європи проти Марселя (2:1).

Футболіст збірної України традиційно відіграв повну зустріч і отримав від газети, на диво, негативну п’ятірку.

«У першому таймі він майже постійно був в якості глядача. Але по перерві все змінилося. Роботи було небагато, але Трубін постійно відчував небезпеку з боку суперника», — йдеться у коментарі автора.

Відверто кажучи, це вже не вперше, коли Трубіна ні в чому звинуватити не можна, але, судячи з його оцінки, він, начебто, добряче наварив. Дивна градація.

ВІДЕО

Додамо, що окрім пропущеного голу, українець зробив ще один сейв. Його показник запобігання забитим м’ячам дорівнює мінус 0,02. Анатолій 28 разів доторкнувся до м’яча, віддав 19-ть з 20-ти точних передач (влучність — 95%) і чотири точні з п’яти довгих передач. Доволі непогано, якщо чесно.