Тренер збірної України прокоментував невдачу в історичному матчі

27.03.2024 16:02

Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань прокоментував поразку в матчі з японцями

Фото УАФ

26 березня в межах підготовки до Ігор-2024 олімпійська збірна України провела виїзний товариський матч проти команди Японії U-23 (0:2). Ця гра була першою в історії для синьо-жовтих.

«Ми провели дуже корисний спаринг проти сильного суперника. Дуже вдячні японцям за теплий прийом та за цю гру. Звісно, ми чудово розуміли, що нас чекає — тривалий переліт, пересадки, очікування, зміна часових поясів. Можливо, саме тому нас, по суті, вистачило лише на тайм. У матчі з таким суперником цього замало. Збірна Японії — дуже організована, дисциплінована й тактично вишколена команда. Я вважаю її одним із фаворитів Кубку Азії (U-23).

Це був лише початок нашої підготовки до Олімпіади. Результат нас, звісно, засмучує, але цей матч принесе нам користь. На сьогодні головне завдання — почути від клубів чіткі відповіді на запитання щодо відпуску гравців на Олімпійські ігри. Будемо вести з ними активний діалог», — наводить коментар Руслана Ротаня офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, 20 березня Україна дізналася суперників на футбольному турнірі Олімпіади-2024. Перебуваючи в четвертому кошику, вона отримала в опоненти по групі В Аргентину, Марокко та третю команду Азії. Свої матчі квартету синьо-жовті проведуть 24-го, 27-го й 30 липня.

Олімпіада-2024. Чоловічий футбольний турнір

Група А: Франція, США, переможець міжконтинентального плей-оф, Нова Зеландія.

Група В: Аргентина, Марокко, АФК-3, Україна.

Група С: АФК-2, Іспанія, Єгипет, Домініканська Республіка.

Група D: АФК-1, Парагвай, Малі, Ізраїль.

Час початку матчів — київський.

Дві найкращі команди групи В за сіткою виходять на представників групи А.

Формат олімпійського турніру традиційний: боротьба в чотирьох групах по чотири команди, по дві найсильніші виходять у плей-оф, потім — чвертьфінали, півфінали, матч за третє місце й фінал (9 серпня, Париж, Парк де Пренс).

Mирон Mаркевич: «Україна заслужила виступати у фінальній частині Євро»