«Треба обіграти»: Шелаєв закликає Довбика, Мудрика і компанію перервати безвиграшну серію перед Євро-2024

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
56
1 голос
Михайло Мудрик у грі проти Польщі. Фото: УАФ
Колишній півзахисник національної збірної України та Дніпра Олег Шелаєв поділився очікуваннями від товариського поєдинку між національними збірними Молдови та України.

Олег Шелаєв впевнений, що час експерементів зі складом завершений. Сергій Ребров на матч проти Молдови має випустити найкращих та нарешті здобути перемогу після мирової з Німеччною (0:0) та прикрої поразки від Польщі (1:3).

«У Кишиневі, я вважаю, на поле вийде повністю оптимальний склад. Це (Молдова) слабша збірна, ніж ми. Їх треба обіграти перед чемпіонатом Європи, щоб із гарним настроєм готуватися до континентального форуму.

Чи заб’ємо ми молдаванам багато м’ячів? Я не знаю», –  розповів Шелаєв в інтерв'ю SportArena.

Матч Молдова – Україна буде зіграно вже післязавтра, 11 червня. Початок гри в Кишеневі о 18:00. Де можна буде переглянути пряму трансляцію з Кишинева дізнавайтесь за ПОСИЛАННЯМ

Також «Збірна» вже проаналізувала букмекерську лінію на поєдинок між триколірними та синьо-жовтою дружиною.

Нагадаємо, що Євро-2024 пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня. Збірна України потрапила до квартету Е, де підопічні Сергія Реброва зіграють проти команд Бельгії, Румунії та Словаччини.