Підготовка до Євро-2024: збірна України зіграла внічию з Німеччиною на ювілей Реброва

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
200
3 голоси
Матч Німеччина — Україна
У рамках підготовки до чемпіонату Європи національна збірна України не програла господарям майбутнього турніру у день народження Сергія Реброва.

Збірна України зіграла внічию з Німеччиною у першому матчі підготовчого циклу до чемпіонату Європи-2024 з футболу та зробила подарунок на 50-річчя наставника Сергія Реброва.

Господарі активніше розпочали гру, але перший небезпечний момент створили українці: Мудрик у контрвипаді загрожував воротам суперника, але його удар заблокували, а Циганков, зігравши на добиванні, не влучив у створ воріт. Підопічні Нігельсманна намагалися не випускати українців зі своєї половини поля і при нагоді пробивали по воротах. Мав чудовий момент Гюндоган, але головою не влучив по м’ячу. А згодом Гросс пробив вище воріт.

На 32 хвилині поєдинку Степаненко порушив правила в опорній зоні і німецька команда мала перспективний штрафний удар — Андріх пробив вище воріт Трубіна. Мусіала через вісім хвилин небезпечно пробив - рикошетом від Матвієнка м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт українців. Перша половина зустрічі пройшла за значної територіальної та ігрової переваги господарів, але українцям вдалося втримати свої ворота недоторканими.

На початку другого тайму матчу Гаверц теж не влучив по воротах Трубіна. Через пару хвилин Сваток самовіддано заблокував удар Ундава, вчасно кинувшись під постріл. Українці з відповіддю не забарилися: стрімкий прорив Мудрика зупинив Ноєр. А вже у наступній атаці Беєр поцілив у каркас воріт збірної України. Наступний небезпечний момент збірної Німеччини знову був у виконанні 21-річного Беєра, удар якого потягнув Трубін.

🔥Відео сейвів Трубіна🔥

На 79 хвилині поєдинку Трубін парирував удар Фюріха. Наприкінці матчу українці створили кілька моментів. Спочатку Ноєр припустився грубої помилки і Довбик забив гол, але з положення поза грою. У наступній таці з гострого кута воріт Ноєр відбив удар Ярмоленка. У компенсовані хвилини Трубін врятував українську команду після удару Ундава. Матч завершився внічию 0:0.

Німеччина — Україна 0:0

Німеччина: Ноєр, Кімміх, Та (Кох, 59), Антон, Міттельштедт, Андріх (Павлович, 71), Гросс, Мусіала (Беєр, 59), Гюдоган (Фюріх, 46), Вірц (Ундав, 46), Гаверц (Мюллер, 58).

Україна: Трубін, Конопля (Тимчик, 80), Забарний, Сваток, Матвієнко, Шапаренко (Судаков, 73), Степаненко (Бражко, 64), Зінченко, Циганков (Циганков, 64), Яремчук (Довбик, 73), Мудрик (Зубков, 64).