Тарас Степаненко: «Скільки ще потрібно рашистським агресорам дитячих та батьківських сліз?»

20.04.2022 19:03
Категории: Новини

Півзахисник донецького Шахтаря Тарас Степаненко розповів про важливий меседж гірників під час благодійної гри у Стамбулі

Фото shakhtar.com

Гірники провели черговий матч у рамках свого благодійного турне – у Стамбулі зіграли з Фенербахче. Помаранчево-чорні вийшли на поєдинок у футболках із фотографією 4-річної українки Аліси, яка всі дні війни ховається у бомбосховищі Маріуполя. Шахтар хотів нагадати світовій спільноті, що вже понад 200 українських дітей загинули від військової агресії росії.

«Ми переживаємо ті самі емоції війни, що й ви.

Коли хочеться кричати, але мусиш вийти та робити свою роботу. Коли захлинаєшся люттю від кожної новини, але маєш зберігати спокій на своєму місці. Коли дивишся в очі маленької Аліси з Маріуполя, що не бачила сонця з 24 лютого… Її фото вчора було на наших футболках.

Усі думки зараз з українськими дітьми. Що ховаються у бомбосховищах, що намагаються радіти дитячим дрібницям під звуки сирен, що змушені лишати свої домівки.

Наразі відомо про 205 дитячих смертей та 373-х поранених. Скільки ще потрібно рашистським агресорам дитячих та батьківських сліз? Скільки горя потрібно для задоволення его путіна?

Іноді емоції заважають. Але вони ж і роблять нас сильнішими духом.

Аліса та усі українські діти заслуговують яскравого сонця, чистого неба та щасливого мирного життя», — написав після матчу гравець Шахтаря Тарас Степаненко на своїй сторінці в Instagram.

Андрей Пятов: «Хотим обратить внимание всего мира на то, что в этой войне гибнут наши дети»

Лента новостей

Українські інтернет казино