Шахтар зазнав другої поразки в Лізі чемпіонів: автогол та відбитий пенальті Різника у матчі з Арсеналом

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
29
1 голос
Гравці Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар зазнав поразки від англійського Арсеналу у третьому турі основного етапу Ліги чемпіонів. Українська команда програла з рахунком 0:1.

Шахтар поступився Арсеналу (0:1) у третьому турі основного етапу Ліги чемпіонів. Перший небезпечний момент у матчі був створений у середині першого тайму: з передачі Мартінеллі Троссард міг відкрити рахунок, але не влучив у ворота гостей. А через сім хвилин Мартінеллі поцілив у стійку воріт української команди і м’яч зрадницьки відскочив у голкіпера Різника і від нього влетів у сітку воріт Шахтаря. Завдяки автоголу «каноніри» повели у рахунку.

Перед перервою гравці Арсенали мали аж три можливості збільшити рахунок: двічі на вістрі був Жезус і одного разу Гаверц. У тих моментах добре зіграв Різник та Матвієнко, а в одному епізоді був не влучний удар.

ВІДЕО ГОЛУ МАТЧУ АРСЕНАЛ – ШАХТАР

У другому таймі малюнок гри не змінився і господарі продовжували штурмувати ворота «гірників». Мартінеллі і Троссард пробивали, одного разу Різник ледь не привіз гол, коли його запресингував Мартінеллі. Лише на 57-й хвилині Шахтар створив момент біля воріт суперника: Егіналду не вдало розпорядився м’ячем, не віддавши передачу, а намагався пробивати і його удар заблокували.

На  77-й хвилині матчу після перегляду VAR було зафіксовано гру рукою у Бондаря і було призначено пенальті: Троссард програв дуель Різнику.

Це друга поразка підопічних Марино Пушича у Лізі чемпіонів. У першому турі Шахтар зіграв внічию з Болоньєю (0:0), а в другому – програв Аталанті (0:3).

Ліга чемпіонів, основний етап

Третій тур, 22 жовтня

Арсенал (Англія) – Шахтар (Україна) 1:0 (1:0)

Гол: Різник, 29 (авт)

• У наступному турі європейських змагань донецька команда зустрінеться зі швейцарським Янг Бойз. Поєдинок відбудеться шостого листопада (гра розпочнеться о 19:45 за київським часом).
  • В УПЛ наступний матч підопічні Марино Пушича проведуть 27 жовтня: зіграють з Динамо (протистояння стартує о 18:00).