Шахтар не зміг нічого вдіяти проти Аталанти: підопічні Пушича опустились у зоні плей-оф Ліги чемпіонів

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
40
1 голос
Шахтар – Аталанта. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар розгромно поступився у поєдинку другого туру Ліги чемпіонів проти Аталанти. Команда Пушича має одне очко після матчів з італійськими командами.

В першому турі обидва колективи показали ідентичний результат. Аталанта здобула домашню нічию у грі з лондонським Арсеналом, де команди вирішили зіграти нульову нічию з виликою кількістю моментів з обох сторін. Шахтар поділив очки з Болоньєю (0:0).

Проте, на матч у Гельзенкірхені вийшли два різні колективи. Вже в першому таймі підопічні Гасперіні оформили XG 1.16, а Шахтар не завдав жодного удару у сторону воріт. Як підсумок – 2:0 на користь Аталанти після перших 45 звилин. Відзначились Джимсіті та Лукман.

А на 48 хвилині до розгромної перевагу довів Рауль Белланова. У Шахтаря найважливіша подія була зі знаком мінус. На 63 хвилині через пошкодження поле покинув Тарас Степаненко. Далі «Богиня» спокійно довела матч до перемоги.

• Наступний матч в ЛЧ донеччани проведуть на виїзді проти Арсеналу (22.10);
  • «Гірники» наразі займають четверте місце в Українській Прем’єр-лізі, маючи після семи матчів 13 пунктів.