Сестра Кріштіану Роналду закликала брата наплювати на святе

08.12.2022 19:06
Категории: Новини ЧC-2022

Сестра зіркового португальського форварда Кріштіану Роналду Катя Авейру явно незадоволена рішенням головного тренера збірної Португалії залишити її брата на лаві запасних у матчі 1/8 фіналу ЧС-2022 із футболу зі Швейцарією (6:1) і закликала його негайно залишити збірну.

Фото A Bola

«Португалія перемогла. Слава Богу. Нові таланти показали себе. Це чудесно. Чи виграємо ми? Думаю так!

Уболівальники скандували ім'я Роналду. Не через те, що Португалія вигравала. І не лише я говорю про це. Весь світ дивився.

Чому так? Я рада, що Португалія виграла. І навіть це не скасовує дріб'язок багатьох португальців. Це неправильно, тому що вони продовжують лаяти, висловлювати образи та невдячність. Дуже сумно, що я читаю і чую не тут, у Катарі, а в нашій країні. Дуже сумно.

Я так хочу, щоб він повернувся додому, пішов із збірної та сів поруч із нами. Ми обійняли б його і сказали, що все добре. Нагадали б, чого він досяг, звідки встав. Я так хотіла, щоб він більше там не з'являвся. Повертайся додому. Дім там, де тебе розуміють та приймають. Так було завжди. Там, де ти отримуєш усю подяку, а не невдячність. Дякую, Роналду. Дякую. Дякую. Дякую. Дякую. Дякую. Я так хотіла… Але, що б ти не вирішив, ми з тобою. До смерті. Дякую», — написала Авейру у своїх соцмережах.

Зазначимо, що Роналду з'явився на полі на 76-й хвилині гри. У чвертьфіналі португальська команда 10 грудня зійдеться з Марокко.

Лента новостей