Що завадило на добиванні: Руслан Маліновський мав відзначитися у французській Лізі 1

23.04.2023 23:51

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський допоміг Марселю повернутися на друге місце у чемпіонаті Франції

Марсель Руслана Маліновського в матчі 32-го туру чемпіонату Франції зустрічався на виїзді з Ліоном. Українець цього разу потрапив до стартового складу провансальців і міг відзначится голом.

За рахунку 0:0 на 26-й хвилині Маліновський зіграв на добиванні в штрафному майданчику, але спрямував м'яч далеко вбік від лівої стійки. Більше шансів у нашого співвітчизника не було і на 83-й хвилині він був замінений.

Сам поєдинок завершився з рахунком 1:1. Марсель набрав 67 очок і перебуває на другому місці в турнірній таблиці Ліги 1, відстаючи від ПСЖ на вісім пунктів.