Верес ніяк не зніме прокляття з рідного стадіону

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
694
Верес-Минай

Футболісти Вереса з нетерпінням чекали, коли ж увійде в стрій після багаторічного капітального ремонту стадіон Авангард у Рівному. Та факти вперта річ: після повернення в рідні стіни рівняни ще не здобули жодної перемоги! Саме невдалі дії на своєму полі негативно позначилися на турнірному становищі підопічних Юрія Вірта. Більше того, якщо вони сьогодні не брали гору вдома над ще одним аутсайдером — Минаєм, котрого переслідували, то могли застрягти в зоні вильоту. Зрештою, й закарпатці також не мали права на осічку.

Ось чому не дивно, що в першому таймі суперники особливо не ризикували. А після дальніх пострілів на висоті були воротарі, котрі зберегли свої володіння недоторканими.

Досягли бажаного господарі на 54-й хвилині, коли після флангового проходу Пасіча, витримка зрадила захисників гостей і Блізниченко влучним ударом відкрив рахунок. До речі, в попередньому турі Андрій оформив дубль в матчі з Металістом. Проте радість рівнян була нетривалою, бо через шість хвилин Твердохліб відновив паритет. 1:1. Підсумкова нічия більше влаштувала конкурентів Вереса та Миная в боротьбі за виживання.