Рух знову обіграв представника України в єврокубках

06.08.2023 21:07

Львівський Рух у поєдинку чемпіонату України на власному полі розгромив полтавську Ворсклу

Фото fcrukh.com

Тиждень тому Рух несподівано обіграв Зорю, тоді як Ворскла стартувала в УПЛ лише зараз, оскільки виступала в Лізі конференцій.

Полтавці відкрили рахунок на 10-й хвилині — Скляр після кутового заштовхнув м’яч у сітку. Проте Рух зумів відігратися до перерви завдяки пенальті, реалізованому Климчуком.

У другому таймі повна перевага була на боці господарів. Спершу Климчук із передачі Притули оформив дубль, пізніше Квасниця реалізував вихід сам на сам із голкіпером, а наприкінці матчу Ісенко та Павлюк привезли безглуздий автогол у ворота Ворскли.

Тож Рух здобуває розгромну перемогу з рахунком 4:1 і після двох турів перебуває у групі лідерів.

УПЛ. 2-й тур

Рух Ворскла 4:1 (1:1)

Голи: Климчук (37, пенальті, 59, Притула), Квасниця (70), Павлюк (81, автогол) — Скляр (10).

Рух: Ледвій, Сич (Лях, 77), Слюбик, Дідик, Роман, Едсон (Слюсар, 77), Теслюк (Квасниця, 58), Притула (Таллес, 71), Сапуга, Руніч (Соломон, 58), Климчук.

Ворскла: Ісенко, Скляр, Сантана (Ізотов, 87), Павлюк, Крупський (Хрипчук, 69), Нестеренко, Челядін (Кулаковський, 69), Кане, Юрченко (Тіаго, 75), Бацула (Тузенко, 87), Степанюк.

Попереджені: Слюбик (25) — Сантана (36), Бацула (42), Крупський (66).

В матчі Колос — Чорноморець ключову роль зіграли заміни…