Україна залишилась без одного свого учасника в еврокубках: що сталося

03.08.2023 22:19

Полтавська Ворскла знову не зуміла подолати другий раунд кваліфікації Ліги конференцій і завершила єврокубковий сезон.

Тиждень тому підопічні Віктора Скрипника в польському місті Тихи здобули перемогу над Ділою  — 2:1. Тепер же «Ворскла» вирушила на виїзд у грузинський Горі.

Перший тайм пройшов за переваги Діли, хоча, окрім кількох напівмоментів, обидві команди не могли нічим похвалитися. Утім, гострішими вже ж були атаки господарів, і на 45-й хвилині вони вийшли вперед: Ісенко невдало зіграв на виході, його перекинув Сантос, який поцілив у хрестовину, а на добивання встиг Парулава. До перерви «Ворскла» встигла відповісти неточним дальнім ударом Чеснакова.

Початок другого тайму залишився за полтавцями, можна відмітити удар Кане поруч зі стійкою. Проте із часом ініціатива перейшла до Діли, що вилилося в небезпечний удар Гейла, сейв Ісенка після зрізки від Бацули. Й у підсумку господарі забили вдруге на 71-й хвилині — Ковталюк реалізував вихід сам-на-сам після передачі Гейла з глибини. До речі, український форвард «Діли» відзначився і в першому матчі.

На 74-й хвилині Ворскла повернула статус-кво в дуелі, коли Степанюк після пасу Бацули й боротьби від Нестеренка увірвався до штрафного й розібрався з кіпером. На жаль, наприкінці основного часу грузини забили знову, коли Гейл випередив Пердуту й переправив м'яч повз Ісенка після закидання Дзоценідзе із власної половини.

Отже, «Ворскла» поступається в гостях із рахунком 1:3 й покидає єврокубки. Зазначимо, що біло-зелені в третьому сезоні поспіль вилітають у другому раунді кваліфікації Ліги конференцій.