Оновлена Зоря невдало стартувала в чемпіонаті України

29.07.2023 17:38

Луганська Зоря поступилася у Львові в першому офіційному матчі під керівництвом Ненада Лалатовича

Фото УПЛ

На відміну від гостей Рух влітку був пасивним на трансферному ринку. Тільки Олексій Сич після річної оренди в бельгійському Кортрейку повернувся до лав львів'ян.

Зоря доволі суттєво оновилася, але рахунок в її складі відкрив той нападник, що відзначався й раніше. На 21–й хвилині Назарій Русин скористався передачею  Дениса Антюха і спрямував м'яч до сітки. У господарів активним був хіба що Мар'ян Мисик, але до справжніх загроз воротам Зорі справа не доходила.

Саме Мисика в середині другого тайму поміняв Василь Руніч і невдовзі довів, що керманич Віталій Пономарьов в ньому не помилився. Влучним ударом він відновив рівновагу.

А коли з поля було вилучено легіонера гостей Джордана, Юрій Климчук швидко реалізував більшість – 2:1.