Розклад сил зберігся у групі С: Англія та Данія не виявили сильнішого на Євро-2024

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
122
1 голос
Кейн відкрив рахунок у матчі. Фото: УЄФА
Сьогодні, 20 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі С зустрічалися національні збірні Данії та Англії.
  • Данія під керівництвом Каспера Юльманна у червні провела спаринги зі Швецією (2:1) та Норвегією (3:1).
  • Англія, яку очолює Гарет Саутгейт, у червні провела товариські зустрічі з Боснією (3:0) та Ісландією (0:1). Англійці пробилися на континентальну першість, випередивши у своїй відбірковій групі Італію та Україну.
  • Раніше збірні Данії та Англії між собою зустрічалися 20 раз: чотири перемагали данці, було чотири нічиї та 12 раз сильнішими були англійці.

У першому таймі зустрічі команди обмінялися забитими голами. Спершу відзначився Кейн. А через 16 хвилин з передачі Крістіансена Юльманна зрівняв рахунок. Після перерви забитими голами команди не порадували глядачів.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ДАНІЯ - АНГЛІЯ👈

Забитий гол Юльманном. Фото: УЄФА

Євро-2024, група С, 2-й тур

Данія – Англія – 1:1 (0:0)

Голи: Юльманн, 34 - Кейн, 18.

Раніше, Словенії зіграла внічию зі збірною Сербією. Обидва матчі другого туру у групі С завершилися з рахунком 1:1. Тож розклад сил після першого туру зберігся. Англія продовжує очолювати турнірну таблицю: