Гол Йовича врятував від поразки: Словенія втратила перемогу над Сербією на Євро-2024

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
313
1 голос
Радість сербів для забитого голу Йовича. Фото: УЄФА
Сьогодні, 20 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі С зустрічалися національні збірні Словенії та Сербії.
  • Словенія, яку очолює Кек Матяж, у червні провела товариські зустрічі з Болгарією (1:1) та Вірменією (2:1).
  • Готуючись до Євро-2024, збірна Сербії під керівництвом Драгана Стойковича програла Австрії (1:2) та виграла у Швеції (3:0).
  • Раніше збірні Словенії та Сербії між собою зустрічалися п'ять раз: двічі у Лізі націй, два рази у відборі на Євро-2012 та у товариському матчі. У цих матчах команди здобули по одній перемозі та три гри завершилися внічию.

Збірна Словенії вийшла вперед завдяки єдиному голу Корнічніка, який відзначився у середині другого тайму зустрічі. На останній компенсованій хвилині Йович зрівняв рахунок - 1:1.