Ротань поскаржився на проблеми напередодні Олімпіади: «Як в такій ситуації готувати команду?»

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
2830
10 голосів
Ротань поскаржився на проблеми напередодні Олімпіади: «Як в такій ситуації готувати команду?»
Руслан Ротань. Фото: УАФ
Руслан Ротань висловив невдолення позицією футбольних клубів щодо їх рішення не відпускати деяких ключових гравців до лав олімпійської збірної.

В коментарі спортивному ресурсу Тribuna.com головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань поділився враженнями щодо складу  команди, який представить країну на Олімпіаді-2024 у Франції. Зокрема, він зазначив, що не всі, хто мав право зіграти на турнірі в Парижі отримали таку нагоду: 

«Всі найкращі футболісти, які були для нас доступні, викликані на Олімпіаду. Дуже шкода, що в нашому списку немає багатьох гравців, які вибороли це право. Це була їхня мрія. Проте ми віримо в тих футболістів, які замінять наших лідерів. Будемо робити все від нас залежне, щоб гідно представити країну на історичному для українського футболу турнірі».

Однак, спеціаліст вважає, що футбольні клуби мали піти на зустріч олімпійській збірній та відпустити на турнір більше гравців:

«Хочу попросити пораду в тренерів цих команд. Підкажіть, будь ласка, як в такій ситуації готувати команду та проводити міжнародні спаринги під прапором України?», - сказав Ротань.

  • Українська олімпійська збірна прийме участь на Олімпіаді у Франції, який почнеться 24 липня та триватиме до 9 серпня.
  • Україна зіграє у групі B, де суперниками стануть Аргентина, Ірак та Марокко.